Konservai katėms

Vien tik sausas maistas Jūsų mylimos katės racione neturėtų būti. Konservus katėms taip pat labai svarbu įtraukti į Jūsų augintinės racioną. Dauguma veterinarų teigia, kad būtent kačių konservai turi teigiamos įtakos tinkamam kačių šlapimo sistemos funkcionavimui.

Kačių konservai

Konservuose katėms yra net kelis kartus daugiau vandens, taigi su šlapiu maistu katės gauna ir papildomai vandens. Internete gausu įvairiausių atliktų tyrimų statistikos, įrodančios, kad katei reikalingas tiek sausas maistas, tiek kačių konservai. Internete galima rasti įvairiausių straipsnių apie kačių akmenligę, kurią įtakoja tai, kad katės naudoja per mažai vandens.

Kadangi katės rečiau pajunta troškulį lyginant su žmogumi, taigi dėl to iškyla rizika, kad valgydamos vien sausą maistą, šių kačių organizmas greičiau dehidratuos, o tai gali nulemti akmenų susidarymą jų šlapimo takų sistemoje.

Paįvairinkite savo augintinės racioną – palepinkite aukščiausios kokybės konservais, kokius galite įsigyti būtent šioje mūsų elektroninėje parduotuvėje – internetu greičiau ir paprasčiau! Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių gamintojų ir tik aukščiausios kokybės konservus katėms.